CaswaHome-Lentex-Duvar-Kagidi

DOĞADAN İLHAM ALAN AYRINTILAR

İç mekanların tasarımı özen ister. Özellikli mekanlar yaratmak için farklı bakışlar, özenli dokunuşlar gerekir. Duvar kağıdı seçiminiz iç mekanlarınızın yaşama etkilerini yönlendirir. Yenilikçi, vizyoner ve sanatçı bir bakışa ihtiyacınız var. Evart Dizayn, bu farklı dokunuşları gerçekleştirmek için yola çıktı. Tekstil tabanlı duvar kağıdı uygulamalarındaki ustalığıyla mekanlarımıza değer katan Evart Dizayn; duvar kağıdına ihtiyaç duyulan her alanda yanınızda. Dünyaca ünlü duvar kağıdı markaları ve ünlü tasarımcıların sizin için hazırladığı desenler evinize çok yakışacak. Doğal görünümlü, tekstil tabanlı duvar kağıtları iç mekanlarınıza nefes aldıracak. Evart Dizayn’ın profesyonel tekstil tabanlı duvar kağıtlarıyla uygulanan dekorasyon çözümleri hayallerinize renk katacak.

Len -Tex

Amerika'nın en seçkin tekstil tabanlı duvar kağıdı üreticisi olan Lentex, özellikle otellerin vazgeçilmez bir markasıdır. Tüm dayanıklık ve aşınma testlerinde en yüksek sertifikalara sahip olan Lentex, aynı zamanda temiz vinil teknolojisi ile çevre ve insan sağlığına uygunluk alanında da tüm sertifikalara sahiptir.
SERTİFİKALARIMIZ

Profesyoneller neden tekstil tabanlı duvar kağıtlarını tercih eder?

Uygulaması kolaydır
Tekstil tabanlı duvar kağıtlarının iç mekanlara uygulamadı kolay ve avantajlıdır. Rulo genişliğinin büyük olması uygulamada kolaylık sağlar. Uygulanacak mekanın genişliğine göre tekstil tabanlı duvar kağıtları size büyük ölçüde zaman ve iş gücü tasarrufu da sağlar.
Otelden konuta, hastaneden restorana her yerde
Tekstil tabanlı duvar kaplamalarını hemen her türlü iç mekanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Otellerden, her türlü turizm tesisine, konut projelerinden spor tesislerine kadar pek çok farklı alanda yıllardır uygulanan tekstil tabanlı duvar kağıtları, iç mekan kullanımında diğer malzemelere göre oldukça avantajlıdır.
Temizliği kolaydır, leke tutmaz, çabuk kirlenmez
Tekstil tabanlı duvar kağıtları temizlik bakımından diğer malzemelere göre oldukça avantajlıdır. Kolay kir tutmamasının yanı sıra; kolay temizlenebilmesi de önemli bir avantaj sunar. Ilık su, buhar ve sabun bazlı basit temizlik malzemeleri kullanarak tekstil tabanlı duvar kaplamalarınızı kolayca temiz tutabilirsiniz.
İç mekanlarda uygulayabileceğiniz en sağlıklı malzemedir
Tekstil tabanlı duvar kağıtları iç mekanlarda kullanabileceğiniz en sağlıklı duvar kaplama malzemesidir. Tüm ürünler antibakteriyel özelliğe sahiptir, rutubet ve küf tutmaz. Nefes alma özelliğine sahip olan tekstil bazlı duvar kağıtları; aynı zamanda su bazlı boyalarda kullanılan teknik özelliklere sahip olduğundan zehirli gaz salgılamaz. Tekstil bazlı duvar kağıtlarını her türlü iç mekanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Tekstil tabanlı duvar kağıtlarıyla pırıl duvarlar...
Evart Dizayn tekstil tabanlı vinil duvar kağıtları yaşadığınız mekanlara ferahlık kazandırır. Kolay kirlenmeyen ve temizliği oldukça kolay olan tekstil tabanlı duvar kaplamaları, size istediğiniz desenlerde pırıl pırıl ortamlar sunar.
Sağlıklı mekanlar için tekstil tabanlı duvar kağıdı...
Tekstil tabanlı duvar kağıtları duvar kaplamasında kullanabileceğiniz en sağlıklı ürünlerdir. Evart Dizayn'ın sunduğu tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları antibakteriyel özelliklere sahiptir ve iç mekanlarınız için hijyenik bir ortam sağlar. Tekstil tabanlı duvar kağıtları hijyenik özellikleri sayesinde hijyenik olması gereken özellikle hastane odası ve otel gibi mekanlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.
Güvenliğiniz için tekstil tabanlı duvar kağıdı...
Evart Dizayn hizmet kalitesiyle sizlere sunulan tekstil tabanlı duvar kağıtları yanmaya karşı dayanıklıdır. Alev almaz özelliğe sahip tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları, yanma esnasında da zehirli gaz salgılamaz. Tekstil tabanlı duvar kağıdı yangın gibi durumlardan etrafa daha fazla zarar verecek kadar etkilenmeyen güvenli bir malzemedir.
Çevreci iç mekan tasarımları için tekstil tabanlı duvar kağıdı...
Tekstil tabanlı duvar kağıtları çevreye zarar vermeyen özelliklere sahiptir. Üretimde kullanılan malzemeler tamamen doğa dostu olduğu gibi, boyamada kullanılan su bazlı malzemeler insan sağlığına da zarar vermez. Tekstil tabanlı vinil duvar kaplamalarıyla çevreye zarar vermeyen, sağlıklı iç mekan tasarımlarına imza atabilirsiniz.