3D Duvar Kağıdı

3D yani üç boyutlu duvar kağıtları en ve boydan başka derinlik duygusu da uyandıran görüntü içerirler…

Daha fazlası için...

Taş Desenli Duvar Kağıdı

Taş desenli duvar kağıdı her dönem güncelliğini koruyan duvar kağıdı modellerinden biridir. Taş desenli duvar kağıtları ortamda bulunan…

Daha fazlası için...

Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı modelleri, dekorasyonun tamamlayıcı unsurlarından biridir. Kullanım alanları çok çeşitlilik gösterir.

Daha fazlası için...

Duvar Kağıdı Modellerinde Desen

Çizgili Duvar

Çizgili duvar kağıdı kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç detay vardır. Dikey şeritler duvarlarınızın ve tavanınızın daha yüksek görünmesini sağlar. Alçak tavanlı ya da alçak duvarlı mekanlarda yükseklik hissi yaratmak için dikey çizgili duvar kağıdı modellerini kullanmak daha uygun olacaktır.
Eğer dar bir alanı çizgili duvar kağıdı ile dekore etmek isterseniz, yatay çizgili duvar kağıdı modellerini tercih etmeniz gerekir.

Geometrik Desenli Duvar

Çizgili duvar kağıdı kullanırken dikkat Duvarlarınıza modern bir hava katmak için geometrik desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Ayrıca geometrik şekillerin kullanımı sıradan alışılmış dekorasyon çizgisinden farklı olarak sıra dışı bir hava katar. Geometrik desenler kullanıldıkları alana enerji verir.

Duvar Kağıdı Modellerinde Renk

Açık renkli duvar kağıdı modelleri odanızın daha büyük görünmesini sağlar. Küçük mekanlarda açık renkli ve ufak desenler idealdir. Koyu renkleri kullanmak isterseniz daha çok belirli bölgelerde ya da geniş ve ışık alan mekanlarda kullanmanız tavsiye edilir.