3D Duvar Kağıdı

3D yani üç boyutlu duvar kağıtları en ve boydan başka derinlik duygusu da uyandıran görüntü içerirler…

Daha fazlası için...

Taş Desenli Duvar Kağıdı

Taş desenli duvar kağıdı her dönem güncelliğini koruyan duvar kağıdı modellerinden biridir. Taş desenli duvar kağıtları ortamda bulunan…

Daha fazlası için...

Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı modelleri, dekorasyonun tamamlayıcı unsurlarından biridir. Kullanım alanları çok çeşitlilik gösterir.

Daha fazlası için...

Profesyoneller neden tekstil tabanlı duvar kağıtlarını tercih eder?

Uygulaması kolaydır.

Tekstil tabanlı duvar kağıtlarının iç mekanlara uygulamadı kolay ve avantajlıdır. Rulo genişliğinin büyük olması uygulamada kolaylık sağlar. Uygulanacak mekanın genişliğine göre tekstil tabanlı duvar kağıtları size büyük ölçüde zaman ve iş gücü tasarrufu da sağlar.

Otelden konuta, hastaneden restorana her yerde…

Tekstil tabanlı duvar kaplamalarını hemen her türlü iç mekanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Otellerden, her türlü turizm tesisine, konut projelerinden spor tesislerine kadar pek çok farklı alanda yıllardır uygulanan tekstil tabanlı duvar kağıtları, iç mekan kullanımında diğer malzemelere göre oldukça avantajlıdır.

Temizliği kolaydır, leke tutmaz, çabuk kirlenmez.

Tekstil tabanlı duvar kağıtları temizlik bakımından diğer malzemelere göre oldukça avantajlıdır. Kolay kir tutmamasının yanı sıra; kolay temizlenebilmesi de önemli bir avantaj sunar. Ilık su, buhar ve sabun bazlı basit temizlik malzemeleri kullanarak tekstil tabanlı duvar kaplamalarınızı kolayca temiz tutabilirsiniz.

İç mekanlarda uygulayabileceğiniz en sağlıklı malzemedir.

Tekstil tabanlı duvar kağıtları iç mekanlarda kullanabileceğiniz en sağlıklı duvar kaplama malzemesidir. Tüm ürünler antibakteriyel özelliğe sahiptir, rutubet ve küf tutmaz. Nefes alma özelliğine sahip olan tekstil bazlı duvar kağıtları; aynı zamanda su bazlı boyalarda kullanılan teknik özelliklere sahip olduğundan zehirli gaz salgılamaz. Tekstil bazlı duvar kağıtlarını her türlü iç mekanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tekstil tabanlı duvar kağıtlarıyla pırıl duvarlar…

Evart Dizayn tekstil tabanlı vinil duvar kağıtları yaşadığınız mekanlara ferahlık kazandırır. Kolay kirlenmeyen ve temizliği oldukça kolay olan tekstil tabanlı duvar kaplamaları, size istediğiniz desenlerde pırıl pırıl ortamlar sunar.

Sağlıklı mekanlar için tekstil tabanlı duvar kağıdı…

Tekstil tabanlı duvar kağıtları duvar kaplamasında kullanabileceğiniz en sağlıklı ürünlerdir. Evart Dizayn’ın sunduğu tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları antibakteriyel özelliklere sahiptir ve iç mekanlarınız için hijyenik bir ortam sağlar. Tekstil tabanlı duvar kağıtları hijyenik özellikleri sayesinde hijyenik olması gereken özellikle hastane odası ve otel gibi mekanlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Güvenliğiniz için tekstil tabanlı duvar kağıdı…

Evart Dizayn hizmet kalitesiyle sizlere sunulan tekstil tabanlı duvar kağıtları yanmaya karşı dayanıklıdır. Alev almaz özelliğe sahip tekstil tabanlı vinil duvar kaplamaları, yanma esnasında da zehirli gaz salgılamaz. Tekstil tabanlı duvar kağıdı yangın gibi durumlardan etrafa daha fazla zarar verecek kadar etkilenmeyen güvenli bir malzemedir.

Çevreci iç mekan tasarımları için tekstil tabanlı duvar kağıdı…

Tekstil tabanlı duvar kağıtları çevreye zarar vermeyen özelliklere sahiptir. Üretimde kullanılan malzemeler tamamen doğa dostu olduğu gibi, boyamada kullanılan su bazlı malzemeler insan sağlığına da zarar vermez. Tekstil tabanlı vinil duvar kaplamalarıyla çevreye zarar vermeyen, sağlıklı iç mekan tasarımlarına imza atabilirsiniz.

 

Geometrik Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı Modellerinde Desen

Çizgili Duvar Kağıdı

Çizgili duvar kağıdı kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç detay vardır. Dikey şeritler duvarlarınızın ve tavanınızın daha yüksek görünmesini sağlar. Alçak tavanlı ya da alçak duvarlı mekanlarda yükseklik hissi yaratmak için dikey çizgili duvar kağıdı modellerini kullanmak daha uygun olacaktır.
Eğer dar bir alanı çizgili duvar kağıdı ile dekore etmek isterseniz, yatay çizgili duvar kağıdı modellerini tercih etmeniz gerekir.

Geometrik Desenli Duvar Kağıdı

Çizgili duvar kağıdı kullanırken dikkat. Duvarlarınıza modern bir hava katmak için geometrik desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Ayrıca geometrik şekillerin kullanımı sıradan alışılmış dekorasyon çizgisinden farklı olarak sıra dışı bir hava katar. Geometrik desenler kullanıldıkları alana enerji verir.

Duvar Kağıdı Modellerinde Renk

Açık renkli duvar kağıdı modelleri odanızın daha büyük görünmesini sağlar. Küçük mekanlarda açık renkli ve ufak desenler idealdir. Koyu renkleri kullanmak isterseniz daha çok belirli bölgelerde ya da geniş ve ışık alan mekanlarda kullanmanız tavsiye edilir.