3D Duvar Kağıdı

3D Duvar Kağıdı

3D yani üç boyutlu duvar kağıtları en ve boydan başka derinlik duygusu da uyandıran görüntü içerirler. Bir görselin 3D özelliğe sahip olması, onun daha derin ve uzak algılanmasını sağlar. 3D duvar kağıtlarında yüzeyde bir doku yoktur.Yaşadığınız alanlarda 3D duvar kağıdı kullanarak ortama yepyeni boyutlar kazandırabilirsiniz. 3D duvar kağıtları renk ve görsel olarak çok çeşitlidir. 3D duvar kağıtlarının görsel içeriği ve renkleri ile duvarlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. 3D duvar kağıtları duvarlarınızı bir düzlem olmaktan çıkarır onlara yepyeni anlamlar katar. İster salonunuzda, ister çocuk veya genç odalarında isterseniz de ofis ve işyerlerinizde farklı bir görsel etki isterseniz 3D duvar kağıtları bunun için çok uygundur. 3D duvar kağıtları sahip oldukları görsel efektten dolayı uygulandıkları alanda farklı bir alan daha varmış hissi yaratır. Örneğin muhteşem 3D duvar kağıdı ile bir gün batımı manzarasını yatağınızın başucuna, tropik çiçeklerle bezeli bir bahçeyi mutfağınıza, ya da geometrik şekillerden oluşan derinlikli bir görseli salonunuza taşıyabilirsiniz.

3D duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızı üçüncü boyuta taşıyın.

3D duvar kağıtlarında sonsuz denebilecek görsel mevcuttur. Hali hazırda bulunan seçenekler dışında bir fotoğrafı veya bir illüstrasyonu 3D duvar kağıdı olarak basmak mümkündür. Hatta bu 3D görsel kendi tasarımınız bile olabilir. Dilerseniz fotoğraf ile ölümsüzleştirdiğiniz özel bir anı duvarınıza taşıyabilirsiniz. Baskıya girecek görselin çözünürlük değerleri baskı için uygun olmalıdır. Aksi halde görsel bulanıklaşır ve istenen etki alınamaz.
Hali hazırda mevcut olan zengin seçenekler içinde istediniz renk ve deseni içeren 3D duvar kağıdını da kendi yaşam alanınıza ya da iş yerinizin dekorasyonuna göre seçebilirsiniz.

3D duvar kağıtlarının baskı aşamasında UV baskı tekniği kullanılır. Bu sayede sağlığa zarar veren maddeler solunmamış olur. UV baskı sistemi ile boyanan 3D duvar kağıtları kötü koku yaymazlar böylelikle yaşam alanlarınızda konforunuz bozulmadan dekorasyonunuzu yapabilirsiniz. 3D duvar kağıtlarını vinil bazlı duvar kağıdına, kağıt tabanlı duvar kağıdına, tekstil tabanlı duvar kağıdına ya da tekstil malzeme üzerine yaptırabilirsiniz.
3D duvar kağıtları güneş ışığından etkilenmez. Temizliği kolaydır. Kimyasal ağartıcı içermeyen temizlik ürünleri ile temizliğini sağlayabilirsiniz.
3D duvar kağıtlarının duvara montajı için de profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Baskıya gönderilmeden önce ölçülerin en ve boy olarak baskı merkezine iletilmesi gerekmektedir. Duvarınızın ölçüsüne göre baskı yapılacak 3D duvar kağıdının aksi tercih edilmedikçe eksiksiz, boşluk kalmayacak şekilde duvarınızı kaplayacak şekilde baskısının yapılması amaçlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 8 =

error: İçerik Korumalıdır !!